TURU KIIREIM VEETÕKE

Finnfoam Oy on loonud uut tüüpi märgade ruumide veetõkkeplaadi, mille nimi on Tulppa®. Tulppa® on horisontaalselt paigaldatav märgruumide plaat, mis toimib nii ehitusplaadi kui veetõkkena. Plaadi tuum on mittepoorne, veekindel ja hallituskindel Finnfoam XPS ja pinnakihiks on tugev tsemendisegu.

Patenditud paigaldussüsteem muudab poolsulundiga Tulppa® plaatide paigalduse kiireks ja lihtsaks. Kogenud ehitaja toodab tunnis 10 – 15 m² veetõkkega seina pinda. Tulppa® on kiire paigaldada, lihtne töödelda ja kerge käsitleda. Plaatide innovaatiline patenditud horisontaalne paigaldusviis muudab paigalduse lihtsamaks ja sulundiga servaprofiil tagab vuugi veekindluse.  Süsteem säästab palju aega, kuna veetõkke pintseldamine ja kuivamise ootamine jääb ära Tulppa® märgruumide plaat on plaatimisvalmis vähem kui päevaga!

Tulppa® märgruumide plaat toimib ideaalselt ka ehitusplaadina märgades ruumides, näiteks dušiseinte, riiulite ja kappide, pinkide või vanni ümbriste ehitusel. Tulppa® plaadi abil saab teostada neid lahendusi ka vanades märgruumides.

Siit pääsete Tulppa®märgade ruumide plaadi kodulehele, kust leiate paigaldusjuhised, struktuuripildid ja plaatide ning süsteemide tehnilised andmed:   www.tulppa.ee

TULPPA – TEHNILISED ANDMED

Tulppa® plaadi tuum on Finnfoam soojustusmaterjal ehk pressitud polüstüreen, mis on veekindel ja hallitusvaba materjal. FINNFOAMi tootmisel ei kasutata broomiühendeid ega muid keskkonnamürke. FINNFOAM ja Tulppa® plaadil on parim siseõhu saasteklass M1. Plaadi pind on kaetud klaaskiudvõrguga tugevdatud erilise tsemendiseguga Plaate saab kinnitada kõikidele alustele.

Plaadi mõõtmed (mm)600 x 2600
Plaadi paksus (mm)
Sirge servaga12,5
Poolsulundiga20, 30, 50 ja 80 
Lühiajaline survetugevus250 kPa
Soojusjuhtivus λ Declared 12,5 mm, 20 mm ja 30 mm0,033 W/mK
Soojusjuhtivus λ Declared 50 mm0,035 W/mK
Soojusjuhtivus λ Declared 80 mm0,037 W/mK
Veeimavus (Finnfoami tuum)< 0,7 t%
Veeaurujuhtivus kg/(m s Pa)˂1,5 x 10ˉ¹²
Kapillaarsus0
TuleklassNPD
Soojuspaisumise koefitsient0,07
Kasutustemperatuur5 … +75 C°