TÕHUS SAUNA SOOJUSTUS FF-PIR ABIL

Sauna sokli veetõke tehakse palja FF-PIR plaadi peale.

Soome Finnfoami toodetud FF-PIR soojustusmaterjalid sobivad suurepäraselt sauna kuumadesse ja niisketesse ruumidesse. Õhuke ja tõhus FF-PIR annab võimaluse ruutmeetreid maksimaalselt ära kasutada ning muudab ruumid energiatõhusaks, kiiresti soojenevaks ja soojapidavaks. Plaadid paigaldatakse otse seinatarindile, milleks võib olla kivisein või puit. FF-PIR soojustusmaterjalide kasutustemperatuur on -50…+120˚C, kuid hetkeliselt taluvad need isegi temperatuuri üle +200˚C. Toodete kasutamine saunas on seetõttu turvaline.

Sauna sobivad eelkõige FF-PIR SAUNA (30 x 600 x 1200 mm, sulundiga) või FF-PIR 30 ALK (30 x 600 x 2400 mm, sulundiga). Saunas soojustamiseks sobib ka muu paksusega materjal.

FF-PIR SAUN.

AURUTÕKE JA SOOJUSTUS KOOS

Saunaruumides ei ole oluline, kumma poolega FF-PIR soojustusplaadid paigaldada. FF-PIR plaatide veeaurukindlus ehk tihedus tuleneb plaadi pinnal olevast alumiiniumlaminaadist ja vuugid tihendatakse alati polüuretaanvahu ja kuumakindla alumiiniumteibiga. Lihtsalt töödeldavate jäikade FF-PIR plaatide ja selgete tööetappide tõttu on väga lihtne saavutada tihe tulemus. 

Alumiiniumlaminaadi saab plaadi mõlemalt poolelt eemaldada, kui seda soovitakse teha näiteks sauna sokli veetõkke ja plaatide alt. Otse FF-PIR plaadi pinnale ehitatud sokli tarind on niiskustehniliselt turvaline ja kulutõhus lahendus.

Lisaks saunaruumi seintele ja laele tuleb aurukindluse saavutamiseks ja energiatõhususe parandamiseks ka pesuruumi lagi alati soojustada. Pesuruumi lae soojustuse võib teha FF-PIR või FINNFOAM soojustusmaterjalidega.

OHUTU JA LIHTNE TÖÖDELDA

FF-PIR plaate saab töödelda kõigi puidutööriistadega ja õhukese sauna soojustuse lõikamine on kõige lihtsam vaibanoaga.

FF-PIR polüuretaanist soojustusel on parim siseõhu saasteklass M1 ja CE-märgis vastavalt EN 13165 tootestandardile.

FF-PIR POLÜURETAANIST SAUNASOOJUSTUSE PAIGALDAMISE TÖÖETAPID

Sauna soojustamise tööetapid.

VIDEO SAUNA SOOJUSTAMISEST (ARI JA KIRSI: KODU REMONT)

FF-PIR plaate saab töödelda kõigi puidutööriistadega ja õhukese sauna soojustuse lõikamine on kõige lihtsam vaibanoaga.