PARIMAD SOOJUSTUSLAHENDUSED IGAS OLUKORRAS

Oma 40-aastase ajaloo jooksul on Finnfoam kasvanud üheks juhtivaks plastipõhiste soojustusmaterjalide tootjaks. Pädevus soojustuse alal johtub Soome kliimatingimustest. Kontsern on tuntud kvaliteedi, tootearenduse ja usaldusväärsuse poolest.

Meie tooted vastavad parimal võimalikul viisil klientide vajadustele. Meie tugevusteks soojustusmaterjalide projekteerimisel ja tootmisel on suured kogemused ja uuenduslik mõtteviis.

Tootearenduses ja tootmises pööratakse lisaks soojustusvõimele erilist tähelepanu usaldusväärsusele, vastupidavusele, paigaldusmugavusele ja materjalitõhususele. FF-EPS, FF-PIR ja FINNFOAM (XPS) soojustusmaterjalide tootmisliinid on välja töötatud selliselt, et võimaldada häid ja optimeeritud tooteomadusi igas paksuses plaatidele ja tagada kiire tarne.

Me kasvatame pidevalt oma tootmismahtusid. Praegu toodetakse soojusmaterjale lisaks Soomele veel Rootsis, Eestis, Leedus ja Hispaanias.

Meie eesmärgiks on tegutseda vastutustundlikult väärtusahela igas etapis ning arvestada majandus-, keskkonna- ja sotsiaalseid mõjusid. Investeerime oma personali pädevusse ja töötame pidevalt välja uuendusi, et tugevdada väärtusahela funktsionaalsust. 

Jätkusuutlik ja vastutustundlik ettevõtlus on meile oluline, me soovime olla usaldusväärne tööandja, valdkonna ekspert ja koostööpartner. 

VASTUPIDAV JA TOIMIV

Finnfoami eesmärk on alati olnud pakkuda klientidele kulutõhusaid soojustuslahendusi. Meie tootearenduse üks olulisemaid eesmärke on olnud toodete eluea pikendamine.

Innovaatilised leiutised on viinud mitmete patentide ja edukate toodeteni, mis võimaldavad pääseda ka rahvusvahelistele turgudele. Soovime osaleda parema ehitusviisi ja parema rahvatervise kujundamises.

INNOVATIIVSUS LÄHTEPUNKTINA

Finnfoam osaleb maailma esimeses projektis, milles valmistatakse toidu- ja söödatootmise kõrvalproduktidest komposteeritavat bioplasti. Teisteks partneriteks on Brightplus, VTT ja Nordic Soya. Piloottehas ehitati Uusikaupunkisse aastatel 2021–2022. Tulevikus on Finnfoamil kavas kasutada uut bioplasti hoonete soojustusmaterjalide tootmisel. „Biosoojustuse keskkonnasõbralikkust suurendab asjaolu, et soojustusmaterjalid toimivad ka süsiniku neelajatena ja aitavad seeläbi vähendada hoonete süsinikujalajälge,“ ütleb Finnfoam Oy tegevdirektor Nieminen.

Henri Nieminen
Tegevdirektor
Tootearendusdirektor
Finnfoam Oy

Teppo Nieminen
Juhatuse esimees
Finnfoam Oy

TÄHTSAMAID ARVE

Asutamisaasta: 1982
Kontserni töötajate arv (2021): üle 280
Kontserni käive (2021): 178,5 miljonit eurot

FINNFOAM KONTSERN

Finnfoam kontserni kuuluvad lisaks Finnfoam Oy-le veel Finnfoam AB Rootsis, Finnfoam UAB Leedus,  Finnfoam Sp. z.o.o Poolas, Finnfoam S.L Hispaanias, Styroplast Oy Soomes, Estplast OÜ Eestis ja Cellterm AB Rootsis.

Finnfoam kontserni põhitoode on Finnfoam soojustusplaadid. Plaadid valmistatakse polüstüreenist ekstrudeerimismeetodil, mistõttu nende struktuur on täiesti ühtne ja suletud. Maailmas kasutatakse sellist tüüpi materjalide kohta üldnimetust XPS. Finnfoami väljatöötatud tootmistehnoloogia on väga keskkonnasõbralik.

Salo tehase tootmisvõimsus on umbes 2,1 miljonit kuupmeetrit Finnfoami ehk XPS soojustusmaterjali aastas ja sooja pinda on umbes 50 000 ruutmeetrit.

ETTEVÕTET ESITLEV VIDEO

TEISTE TEHASTE KONTAKTANDMED:

Styroplast Oy Soome: styroplast.fi/yhteystiedot

Finnfoam AB Rootsi:   finnfoam.se/kontaktinformation  

Finnfoam UAB Leedu:   finnfoam.lt/finnfoam  

Estplast Tootmine OÜ Eesti: estplast.ee/est/kontakt/

Cellterm AB Rootsi:   cellterm.se/kontakt  

Finnfoam S.L Hispaania:   finnfoam.es  

MUU ÄRITEGEVUS

Pereettevõtte üheks tegevusvaldkonnaks on ka kinnisvaravahendus.
>> Büroo-, äri- ja tööstuspindade rentimine
>> Korterite rentimine

Fashion House Helsingis Mikkolantiel
>> Fashion House

RIKKUMISTEST TEAVITAMISE KANAL

Osana vastutustundlikust ja eetilisest tegevusest ning headest äripõhimõtetest tulenevalt on Finnfoam loonud kanali, mille kaudu saate teavitada võimalikest rikkumistest ettevõtte tegevuses. Te võite teavitada kõigist kahtlustatavatest seaduste või eeskirjade rikkumistest, samuti Finnfoami eetikakoodeksi tõsistest rikkumistest.

Jätke sõnum järgmise lingi kaudu:   https://app.easywhistle.com/report/finnfoam