INFRA plaadid

KASUTUSVÕIMALUSED

FINNFOAM INFRA plaadid on mõeldud madala kandevõimega ja külmuva aluspinnaga väikese kiirusega teedele jagavaks kihiks ja külmatõkkeks

OMADUSED

FINNFOAM INFRA plaatide suurus on 600 x 2600 mm ja plaadid on saadaval 50 mm paksuses. Kui objektile on soojustuseks vajalik paksem plaat, kasutatakse lisaks INFRA plaadile tavalisi FINNFOAM plaate Soojustuse kogupaksus valitakse piirkonnas esineva pakase tundide arvu ja paigaldussügavuse alusel nagu tavalise soojustuse puhul. Plaatide lühiajaline survetugevus on ≥ 300 kPa ja pikaajaline ≥ 180 kPa. FINNFOAM INFRA plaatide elastsusmoodul on ≥ 19 000 kPa ja paindetugevus 50 mm ≥ 1200 kPa.

TÖÖPÕHIMÕTE

Mördiga kaetud FINNFOAM INFRA plaadil on tavalise FINNFOAMiga võrreldes palju suurem kandevõime. Nii saab sellest tasandatud nõrga kandevõimega pinnasele koormust jagava kihi. Lahendus võimaldab oluliselt säästa teede ehituse kuludelt, sest tee või kõnnitee aluse saab rajada ilma suuri pinnasemasse teisaldamata/stabiliseerimata. Isegi tavaline FINNFOAM võib oluliselt vähendada massi teisaldamist, kuid see lahendus aitab veelgi enam.