KASUTUSVÕIMALUSED

Finnfoam Oy tootevalik laienes 2015. aasta algusest lisaks FINNFOAMile, FF-EPSile ja Tulppa märgruumide plaadile veel FF-PIR polüuretaansoojustusega.  Anname ülevaate kõigi nende toodete kasutamisest erinevatel objektidel. FINNFOAM Oy soojustusmaterjalide kogu tootevalik sobib nii külmatõkkeks kui põrandate, lagede ja seinte soojustuseks ning erinevate objektide lisasoojustuseks. Külmatõkkena ja põranda soojustusena talub FINNFOAM suurepäraselt niiskust, külma ja koormust. Külmatõkke tähtsaim omadus on  vastupidavus, selle soojustusvõime ei tohi aja jooksul väheneda.  Külmatõkke puhul tuleb alati teatada ka külmumis- ja sulamiskindlusega seotud omadused. Finnfoami vastupidavuse kohta on heaks näiteks võit TM Rakennusmaailma külmatõkete testis sügisel 2011.

FF-EPS sobib kõige paremini seinte ja lagede soojustuseks, kus see on turvaline ja kulutõhus lahendus. Seda võib kasutada ka põrandatel, millele ei lange koormust.

FF-PIR polüuretaansoojustust kasutatakse seinte ja lagede ning sauna soojustamiseks. FF-PIR soojustusmaterjalid on soojustusvõime poolest väga efektiivsed ja tarindi paksus püsib seetõttu võimalikult väike.

Allolevast tabelist pääsed ka otse soovitud kasutusala juurde.

KASUTUSVÕIMALUSED TOODETE KAUPA