TOOTED

Finnfoam on XPS soojustusmaterjal, mis talub suurepäraselt niiskust, külma ja koormust. See säilitab oma soojustusvõime ka keerulistes tingimustes ja sobib nii külmatõkkeks kui põranda-, katuse- ja seinasoojustuseks, samuti mitmesuguseks lisasoojustuseks.

FF-PIR vastab rangemaks muutunud energiatõhususnõuetele ning on niiskuskindel ja tõhus soojustusmaterjal lagedele ja seintele. Hea soojustusvõime tagab kuiva seina- ja laetarindi väikese paksuse.

FF-EPS on mitmeotstarbeline ja kulutõhus lahendus põrandate, seinte ja lagede soojustamiseks. Hall FF-EPS tagab umbes 20% parema soojustuse kui traditsiooniline valge EPS.

Tulppa märgruumiplaat sobib nii ehitus- kui ka veetõkkeplaadiks. Tänu patenteeritud paigaldussüsteemile ja valmis veetõkkele on see kiirelt paigaldatav. Plaatide mõõtu lõikamine on lihtne vaibanoa või käsisaega ja plaati on lihtne käsitseda.

FF-FLOOR on pinnasele rajatava aluspõhja lahendus, mis tänu oma ainulaadsele 3D struktuurile kasutab 30% vähem betooni kui traditsioonilised lahendused, lisades samal ajal soklitarindile 20 protsenti tugevust. Kiire paigaldus ja väiksem terasekulu.​

PIR soojustusmaterjalide ringlussevõetud kõrvalproduktist valmistatud FF-FRAME plaate kasutatakse abilengina akna paigaldamisel välisseina soojustusruumis. FF-FRAME plaadid on välja töötatud taluma niiskuse ja temperatuuri kõikumisi.

FF-SIGNAL on soodsa hinnaga lahendus võrguühenduse tagamiseks korteris. Passiivne signaalivõimendi tagab 30–100 korda tugevama mobiilisignaali läbi seinatarindite.